KONST / Litografier / Färglitografi 16108072

nr 1610 8072

Jan Grantorp

(f. 1952), Sverige

Utsikt mot Södermalm. Signerad, numrerad 86/350. Färglitografi. Bladets mått: 34x38 cm, yttermått inklusive ram: 52x56 cm

Jan Grantorp, svensk målare född 1952.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 april 2024
kl 20:46:27

26/3 14:46:08 1      Vinnande bud

Jan Grantorp

Läs mer om Jan Grantorp